ÖĞRENCİLERİ YAZAR, AÇI YAYIMLAR.

BİZİMLE ÇALIŞIR MISINIZ? ACİBAKİSİ.COM.


                              
        acibakisi.com olarak, eğitim ve öğretim süreçleriyle ilgili görüş ve önerilerinizi paylaşmak, öğrenciler, öğretmenler ve veliler arasında iletişim kolaylaştırmak ve olabilecek problemleri muhataplarına gazete yoluyla ya da iletişim kanallarını kullanarak aktarmak amacıyla okulumuz bünyesinde kurulmuş gazete platformunda bizimle çalışmak ister misiniz?


       Sen de insanların hayatlarını kolaylaştırmaktan ve görülen problemlere çözüm getirmekten hoşlanan ve bundan mutlu  olan biri misin? O zaman süper! Öyleyse kapımız sana sonuna kadar açık! 

       Mutluluk ve hoşlanmadan söz açılmışken, biz de acibakisi.com ailesi olarak sizinle çalışmaktan ve günlük, haftalık ya da aylık yazı görüş ve düşüncelerinizi gazetemizde paylaşmaktan hoşnutluk duyacağımızı sizlere beyan etmekten mutluluk duyuyoruz.

       Ayrıca AÇI OKULLARINDAKİ eğitim ve öğretim faaliyetinden ve gazete çalışmalarından sizlerin de mutlu olacağınızı şimdiden garanti ediyoruz? Sizi her alanda eğitmek ve gerekli öğretimi vermek bizim vazgeçemeyeceğimiz bir konudur.

    acibakisi.com ekibi olarak işimizi aşk ile yapmaya ve ürettiğimiz ürünlerin olumlu övgülerinin hazzını birlikte yaşamaya ne dersiniz?          
   
     Eğer cevabınız "EVET" ise sizleri okulumuzda öğrenci olarak kaydolmanızı bekliyoruz. Öğrencimiz olduktan sonra gazetemizde yazar olarak  çalışmaya başlayabilirsin. Bunun için yandaki link'i tıklamanız https://www.bafraaciokullari.com/deneme/ ve bilgileri doldurmanız yeterlidir. Ardından biz sizlere ulaşır ve gerekli bilgilendirmeyi yaparız. 

                                    acibakisi.com

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.